Spolupracujeme

Spolupracujeme

Spolupracujeme s těmi nejlepšími na projektech, které mění svět kolem nás. Máme ty nejlepší reference z oblasti obalů a kompletace výrobků pro potravinářský průmysl, zdravotnictví, elektroniku a reklamu. Všichni naši zákazníci musí mít neochvějnou jistotu, že své díly dostanou vždy včas a v odpovídající kvalitě. Plně si uvědomujeme, že pro firmy, které jsou svým jménem a výsledky příkladem celému průmyslovému světu, musíme zabezpečovat ty nejlepší služby.

Chci navštívit dílnu

Naši partneři

Waterdrop™ obohatí tvou vodu ovocem a rostlinnými výtažky stejně jako cennými vitamíny a antioxidanty. Díky tomu podporuje tvůj pravidelný pitný režim.
Chci vědět více
Royal Philips je přední společnost zabývající se technologiemi pro zdraví a zdravotnictví.
Chci vědět více
Zlepšujeme kvalitu života a přispíváme ke zdravější budoucnosti.
Chci vědět více
Skupina L´Oréal disponuje bohatým a celosvětově jedinečným portfoliem mezinárodních obchodních značek, které pokrývá všechny druhy kosmetiky a reaguje na různorodé potřeby spotřebitelů po celém světě.
Chci vědět více
Dlouhodobá důvěra a důraz na kvalitu – to jsou zásadní principy, jimiž se řídí rodinná firma Dr. Oetker již od svého založení v roce 1891.
Chci vědět více
Všechna naše řešení jsou vhodná pro prezentaci vašich produktů s maximálním ohledem na prostor v místě instalace.
Chci vědět více
IN-STORE PROMO, SAMPLING, EVENTY, ROAD SHOW, GRAFICKÉ NÁVRHY, SPOTŘEBITELSKÉ SOUTĚŽE, PRODUKCE
Chci vědět více
Máme dlouholeté zkušenosti. Jsme kreativní, spolehliví a nadšení pro věc. Díky vlastnímu výrobnímu zázemí a zahraničnímu působení jsme velmi flexibilní a poskytujeme rychlý servis v rámci celé Evropy.
Chci vědět více